Yüksek Tansiyon Hastaları İçin İdeal İçme Suyu

Ana Sayfa » Su Arıtma Servis »

Yüksek Tansiyon Hastaları İçin İdeal İçme Suyu

Su olmadan yaşamın olmadığı bir Dünya da yaşanmakta ve içme ihtiyacı, temizlenme ihtiyacı herkesin en temel ihtiyacını oluşturmaktadır. Sadece insanlar için değil bitki ve hayvanlar için de bu durum geçerli olmaktadır. Ancak suyun yapısı bulunduğumuz alanda istediğimiz kadar elverişli olmayabilmektedir. Bu nedenle bir cihaz eşliğinde kullanılan suyu çok daha kaliteli ve kullanıma elverişli hale getirmek mümkün olmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Ne İşe Yarar

Su arıtma cihazları kullanılan şebeke suyunun günümüz şartlarında sağlığa elverişli olmamasından dolayı insanların hazır su kullanması konusunda baskı oluşturmaktadır. Su arıtma cihazı hazır su kullanılmasına son vermektedir. Ayrıca hazır su kalitesinde olan bir suyu hem temizlenme alanında hem temizlik alanında hem de içme suyu olarak kullanılmasına olanak tanımaktadır. Derinin çok daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. İçerdiği sodyum ve potasyum sayesinde yüksek tansiyon hastaları için istenilen kıvamda bir içme suyu oluşturmaktadır. Arıtma cihazı bulunan evlerin sularında mikroorganizma olmamaktadır. Mutfak araçlarında kireç problemi oluşmasını engellemektedir.

Su Arıtması Nasıl Gerçekleştirilir?

Su arıtma işlemi beş adet filtreden geçmekte ve suyun içerisinde bulunan bütün zararlı maddeler bu sayede arındırılmaktadır. İlk aşamada ön filtre bulunmaktadır. Çeşitli tortuları tutarak suyu daha temiz bir hale getirmektedir. İkinci aşamada aktif karbon blok filtre bulunmaktadır. Bu filtre klor da dahil bütün kötü kokuları yok etmektedir. Üçüncü aşama da bir mikron supun filtre bulunmaktadır. Bu filtre suyu süzerek arıtmak için dördüncü aşamaya göndermektedir.

Dördüncü aşamada bulunan membran filtre, çok az firmanın üretebildiği ileri teknoloji bir filtredir. Suda oluşan zararlı bütün maddelerin dışarı atılması sağlanmaktadır. Suyun özü elde edilerek hiçbir virüsün suda olmamasına imkan tanımaktadır. Son aşama olan beşinci aşama da ise su tatlandırılmakta ve kişilere sunulmaktadır. Tüm nedenlerden dolayı su arıtma cihazı hem maliyeti düşürmekte hem de en rahat kullanılacak suya kavuşma sağlamaktadır.

13 Kasım 2018

İlgili Terimler :

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!