Su Arıtma Servisi

Ana Sayfa » Su Arıtma Servis »

Su Arıtma Servisi

Sağlığınız İçin Su Arıtma Cihazını Tercih Edin

Su insan için hayat demektir. Bu nedenle suyun temiz olması gerekir. Şehir hayatında su tesisatları sayesinde suya kavuşuyoruz. Ancak tesisattaki yabancı maddeler suyu kirletiyor. Ayrıca şehir suyunun kirlenmesi de su problemini meydana getiriyor. Evde, iş yerinde ve fabrikada suyu güvenle tüketmek için su arıtma cihazını tercih etmelisiniz. Üroloji doktorları su arıtma cihazını tavsiye ediyor.

Profesyonel Çözüm

Su arıtma cihazları, suyun kirlenmesini önleyen tasarımlardır. Suyun tadını bozan maddeler bu cihaz sayesinde ayrıştırılıyor. Bu cihazlardaki filtreler, suyun temizlenmesinde etkili rol oynuyor. Suyun yapısını bozmayan ve oldukça sağlıklı olan filtreler temizlenebilmektedir. Firmamız su arıtma satış, yedek parça, servis ve montaj kategorisinde hizmet vermektedir. Ravent, lg, cool, prizma ve sembol marka arıtma cihazlarını sizler için satışa çıkarıyoruz.

Cihazlar genellikle mutfağa monte edilmektedir. Su arıtma servisi elemanlarımız su tesisatının olduğu bütün mekanlar için montaj işlemi gerçekleştiriyor. Aktif karbon filtreleri sayesinde suyu temizleyen bu cihazlar, su arıtma servisi imkanına sahiptir. Özellikle kireci tutan su arıtma cihazlarımız, böbrek problemi olanların tercihidir. Kısacası sağlıklı ve lezzetli su tüketmek isteyen herkes bu cihazları tercih etmektedir.

Sağlığınız için Arıtma Cihazlarını Tercih Edin

Su, H2+O (hidrojen ve oksijen) bileşeninden oluşur. Ancak su yabancı maddeleri barındırabilmektedir. Kireç ve benzeri zararlı maddeler, insan için zararlıdır. Böbrek problemi yaşayanlar için su arıtma cihazı tedavi edici özelliklere sahiptir. Suyun tadını güzelleştiren ve zararlı maddeleri süzen bu cihaz, bebekler için de önemlidir.

Şehir suyunun kirlenmesi bulaşıcı hastalıklara neden olmaktadır. Eski su tesisatları da suyun tadını bozmaktadır. Bunun önüne geçmek için su arıtma cihazı tercih edilmelidir. Cihazın filtresini incelediğinizde midenize nelerin girdiğini göreceksiniz.

Servis Hizmeti

Arıtma cihazı tamir ve bakım işlemleri parça destekli gerçekleşiyor. Filtrelerin tıkanması durumunda servis filtreleri temizlemektedir. Arıza ekibi suyun akışını inceleyerek, arıza olan kısımları kolaylıkla değiştirmektedir. Arıtma cihazları kategorisinde günün her saatinde hizmet verilmektedir.

Güncel hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, yeni cihaz montajı yapabilmektedir. Ayrıca arıtma cihazının yerini de değiştirebilmektedir. Cihaz, mutfağın dekor yapısı ile uyumlu olacak şekilde montajlanmaktadır.

17 Şubat 2019

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!