Sağlığınız için Sağlıklı Su İçin

Ana Sayfa » Su Arıtma Servis » Sağlığınız için Sağlıklı Su İçin

Sağlığınız için Sağlıklı Su İçin

Su tesisatları, şehir suyunu kirletmektedir. Eski ve sağlıksız su kanalları, birçok hastalığa neden olmaktadır. Çeşmelerden içme suyu kullanımı imkansız hale gelmiştir. Hazır sular da tam anlamıyla sağlıklı özelliklere sahip değildir. Dolum esnasında problem yaşanmaktadır. Ancak su arıtma cihazları kullanım anında suyu temizlemektedir.

Su arıtma cihazları sayesinde sağlıklı su tüketim imkanına kavuşabilirsiniz. Mutfağa kurulan bu cihazlar, mutfağın estetiğini tamamlamaktadır. Sağlık kuruluşları, lokantalar, evler ve iş yerleri için kullanışlıdır. Kreşler, okullar, fabrikalar ve benzeri yerler için sağlıklı su tüketimi gerçekleşmektedir.

Hazır Sulardan Daha Sağlıklıdır

Arıtma cihazının suyu, diğer hazır su seçeneklerine göre daha sağlıklıdır. Bunun nedeni hazır suların damacanada beklemesi ve zamanla suyun kokusunun değişmesidir. Su arıtma cihazı ise suyu anlık arıtmaktadır. Bu arıtma işleminde sağlıklı filtreleme seçenekleri tercih edilmektedir. Lg, Prizma, Cool, Sembol ve Ravent gibi markalar satışa sunulmaktadır. Bütün bu markaların servis işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sağlık için Temiz Su İçin

Bugün tansiyon hastaları ve böbrek hastaları arıtılmış su tüketmek zorundadır. Özellikle böbrek taşı problemi olanlar arıtılmış su ile tedavi olmaktadır. Bebek sağlığı için su arıtma cihazı seçenekleri gelişimi olumlu yönde etkilemektedir. Doktor tavsiyesi olan bu arıtma cihazları, reçeteye eklenmektedir.

Servis Hizmetinde Pratik Çözüm

Montaj ve de montaj hizmeti veren servisimiz, tamir hizmeti de sunmaktadır. Filtre bakımı, su arıtma servisi elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Tezgâh üstü ve tezgah altı modellerle hayatımıza tat katan bu cihazlar, su ihtiyacınızı karşılamaktadır. Gerekli parçalar su arıtma servisi elemanlarımız tarafından tedarik edilmektedir. Filtre ve diğer parçalar servis işlemlerinde araçta bekletilmektedir.

Suyun Kalitesini Çayda Görebilirsiniz

Ülkemizde çay tüketimi, su tüketiminden fazladır. Bu nedenle iyi demlenmiş bir çay bizim için keyiftir. Su arıtma cihazları ile demlenen çay berraktır. Arıtılmamış su ile demlenen çay, bulanık olur ve acı bir tat verir.

Çay ocakları ve çay bahçeleri, arıtma cihazı sayesinde lezzetli çay üretimi gerçekleştirebilir. Suyun tadı, kokusu ve rengi bu cihazlarla normal hale gelmektedir. Suyun içerisindeki bütün yabancı maddeler filtrede temizlenmektedir. Filtrenin içindeki maddeler şehir suyunun ne kadar kirli olduğunu göstermektedir.

11 Şubat 2019

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!