Kaliteli Su Arıtma Servis Hizmeti

Ana Sayfa » Su Arıtma Servis »

Kaliteli Su Arıtma Servis Hizmeti

 Kaliteli Su Arıtma Servis Hizmeti

Su arıtma cihazları, sağlıksız şehir sularını sağlıklı bir şekilde temizliyor. Özel filtre sisteminde dinlenen su, içerisindeki bütün yabancı maddeleri filtreye bırakıyor. Kalan temiz suyu musluktan gönderen su arıtma cihazları, sağlıklı su kullanımı sağlamaktadır.

Servis Hizmeti

Ödeme kolaylığı ile pratik bir şekilde gerçekleştirilen servis hizmetimiz yerinde gerçekleşmektedir. Arıtma cihazları yerinden sökülmeden bakımı yapılmaktadır. Cihazların en önemli sorunu filtre tıkanmasıdır. Filtreler, sudaki yabancı maddeler nedeniyle tıkanır. Bu durumda suyun tadı değişir. Ekiplerimiz randevu saatinde adresinize gelerek pratik bir şekilde filtre değişimi gerçekleştirmektedir.

Ekiplerimiz konusunda deneyimli elemanlardan oluşmaktadır. Teknik servis ekibimiz, montaj ve de montaj işlemini de gerçekleştirmektedir. Eski su arıtma cihazını söküp, yerine yenisi montajlayabilmektedir. Ayrıca su arıtma cihazının yerini değiştirebiliriz.

Tercih Edilen Servis Hizmeti

Firmamız, LG, Ravent, Prizma ve Cool gibi markaları satışa sunmaktadır. Servis seçenekleriyle gerçekleşen bu satış işlemleri, parça desteklidir. Cihazın montajı ve değişimi servis tarafından yapılmaktadır. Servis hizmetimiz günün her saatinde gerçekleşmektedir.

Su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma tankının temizlenmesi, filtre temizleme ve değişimi gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleriyle hizmet kalitesini artırmaya devam ediyoruz. Ayrıca musluk, basınç düşürücü, şatof, hat alma ve küresel vana gibi su arıtma cihazı parçaları servisimiz tarafından tedarik edilmektedir. Bütün bu parçaları sizler için servis hizmeti ile kapınıza getiriyoruz. Arıtma cihazınız suyu arıtmıyorsa, kendiniz müdahale etmeyin. Kendiniz müdahale ettiğiniz zaman cihaza zarar verebilirsiniz. Bizi arayın en kısa zamanda adresinize gelelim. Kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirelim.

Profesyonel Ekip

Arıtma suyu kokmaya başladığı zaman filtre tıkandı demektir. Filtre tıkanıklığı, filtre değişimi ile gerçekleşmektedir. Boruların tıkanması, deponun kokması veya suyun az gelmesi, servis hizmetini gerektiren problemlerdir. Cihazın eskisi gibi suyu temizlemesi için filtrenin değişmesi gerekir. Bu işlem su arıtma servisi elemanları tarafından gerçekleşmektedir. Servis elemanları parça destekli çözüm üretmektedir.

7/24 su arıtma servisi seçenekleriyle firma elemanlarımız tamir ve bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Günün her saatinde hizmet veren servisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu saatinden önce servisimiz telefon açmaktadır. Adres bulma konusunda servisimiz herhangi bir problem yaşamamaktadır.

03 Şubat 2019

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!