Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

2000 yılında su arıtma sektörüne giren  SU ARITMA SERVİSİ  kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini kendine ilke olarak edinmiştir. Geliştirilen ürünler tamamen kullanışlı ve ürün bileşenleri ise tamamen üst düzeyde sağlık odaklıdır. Vizyon ve misyonu doğrultusunda hareket eden  SU ARITMA SERVİSİ, Türkiye’de onbinlerce kullanıcıya sahip olmakla beraber üretilen Türk menşeili ürünlerle ise kısa zaman içinde Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri başta olup dış pazarlara açılmıştır.  SU ARITMA SERVİSİ kuruluşundan itibaren sektörde kaliteyi uygun fiyata sunanarak, ar-ge ile sürekli değişen tüketici taleplerine çözümler üretmeye devam etmektedir.

su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurt dışından bir çok firmanın destek ve yardımlarıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Su arıtma servisi alanda gerek satışını kendi yaptığı arıtma cihazlarının, gerekse de özel servis olarak tüm marka ve model arıtıcıların teknik servis desteğini vermektedir.  Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma aşamalarında bizzat kendileri süpervizörlük hizmeti verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanı proje ile ilgili bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerini de başarı ile sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Ayrıca aylık ve yıllık servis sözleşmeleriyle sistemleri periyodik olarak bakıma almaktadır.  SU ARITMA satışını yaptığı sistemler ve diğer markalar için de, herhangi bir nedenden dolayı arızalanmaları halinde gereksinimi olacak her türlü yedek parçaları stokların temin etmektedir.

28 Ekim 2018

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!