7/24 Su Arıtma Servis Hizmeti

Ana Sayfa » Su Arıtma Servis » 7/24 Su Arıtma Servis Hizmeti

7/24 Su Arıtma Servis Hizmeti

Bütün canlılar için su hayattır. İnsanlar için de önemli olan su, sağlığımız için de önemlidir. Bu gün şehir tesisatları, su kuyuları ve büyük göletler oldukça sağlıksızdır. Bu nedenle su arıtma cihazları önemlidir. Firmamız, su arıtma cihazları konusunda hızlı ve etkili servis hizmeti sunmaktadır. Konusunda deneyimli eleman kadromuz, işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

En Önemli Unsur Cihaz Bakımı

Sağlığımız için önemli olan temiz su, bir çok hastalığı önlüyor. Bağırsak problemleri, tansiyon ve böbrek rahatsızlıkları, sağlıksız su nedeniyle meydana geliyor.Sağlığımız için önemli olan bu cihazların filtre bölümü tıkanabilmektedir. Filtre bölümü tıkandığı zaman su kokmaya başlamaktadır. Bu durumda servis hizmetini çağırmanız gerekecektir. Servis ekiplerimiz tezgahın altındaki filtreyi temizlemek suretiyle bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Bu cihazların bozulma nedenlerinden biri kireçlenmedir. Kireçlenme suyun geçiş bölümünde tıkanıklık meydana getirebilmektedir. Buna bağlı olarak suyun akışı azalmaktadır. Bu sorunun ortadan kaldırılması için servisimizi çağırabilirsiniz. 7/24 hizmet seçenekleriyle kısa zamanda adresinize geliyoruz. Parça destekli servis hizmetiyle cihazı tekrar kullanabilirsiniz.

Su arıtma cihazlarının filtreleri değişiktir. Her markanın kendine özgü filtresi bulunuyor. Servisimizi aradığınız zaman arıtma cihazınızın markasını belirtmeyi unutmayın. Su arıtma tankının kireç kaplaması ve geçiş yollarının tıkanması, kullanım kalitesini azaltabilir. Sudaki zararlı maddelerin kalıntıları tankta kalıntılara neden olur. Bu kalıntılar zamanla suyun tadını değiştirebilir.

Servis ekiplerimiz kısa sürede su arıtma cihazını tekrar normale getirmektedir. Servis işleminin ardından arıtma cihazını kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazı musluk bölümü de zarar görebilir. Contalar ve anahtar bölümü zamanla suyu sızdırabilir. Bu durumda servisimizi aramanız yeterlidir. Basınç düşürücü, şatof, hat alma parçaları ve küresel vana gibi parçalar da servis hizmetine dahildir. Servis ekiplerimiz kısa sürede tamir ve bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

7/24 Servis Hizmeti

Arıtma cihazlarının filtreleri değişme işlemi belli sürelerde gerçekleşmelidir. Bu değiştirme işlemi servisimiz tarafından yapılmalıdır. Filtrede biriken zararlı maddeler, suyu etkilemeye başlar.

Su arıtma cihazı filtreleri, bu nedenle değişmelidir. Lg, Cool, Prizma, Ravent ve Sembol gibi su arıtma cihazları için satış işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu markalar için su arıtma servisi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Servis hizmetlerimiz parça destekli gerçekleşmektedir. Parça destekli gerçekleşen su arıtma servisi hizmetimizle arıtma cihazını aynı kalitede kullanabilirsiniz.

11 Şubat 2019

Facebook'ta Biz

Hemen Arayın!